Osobní profil

V roce 1996-2002 jsem absolvovala magisterský studijní program na Fakultě stavební Českého vysokého učení technického v Praze, obor konstrukce pozemních staveb (specializace Stavební fyzika). Diplomovou práci "Pasivní dům v českých podmínkách" jsem obhájila v lednu 2002.

V období 2002-2004 jsem pracovala ve středisku energetiky a životního prostředí v konzultační a poradenské firmě CITYPLAN, spol. s r.o., jako vedoucí projektu. Zabývala jsem se zpracováním energetických auditů budov a energetických zdrojů a podílela se na zpracování územních energetických koncepcí. Od roku 2004 spolupracuji se společností PORSENNA o.p.s. a PORSENNA ENERGY s.r.o. na projektech v oblasti energetiky, stavebnictví a životního prostředí.

Jsem zapsána v Seznamu energetických specialistů vedeném MPO podle § 11 odst.1 písm. g) zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií, s osvědčením č. 261 ze dne 16. května 2007. Absolvovala jsem kurz Centra pasivního domu "Navrhování pasivních domů" a vzdělávací kurz "Projektový manažer v OPŽP". Pasivně umím anglicky a německy.  

© 2023 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!